۰۳۱-۵۵۵۷۶۷۹۹
کاشان، خیابان شهید بهشتی مجتمع پزشکان نیکان
جوانسازی واژن با RF

جوانسازی واژن با RF

دستگاه رادیوفرکانسی

با توجه به رشد روزافزون جراحی زیبایی در زمینه های مختلف ، می توان گفت خانم ها درصد بیشتری از این آمار را به خود اختصاص داده اند . یکی از زیبایی های مهم برای خانم ها زیبایی در زمینه دستگاه تناسلی است که امروزه محبوبیت زیادی یافته است. انواع جراحی زیبایی واژن رشد چشم گیری داشته و توانسته هم در زمینه جراحی و روش های غیر جراحی راه کار های نوینی ارائه دهد .

در قسمت ها قبلی مقالات در مورد جوانسازی واژن و انواع روش های جوانسازی واژن صحبت شد حال در ادامه در مورد یکی از روش های زیباسازی واژن به نام استفاده از دستگاه رادیوفرکانسی یا RF توضیح داده می شود.

جوانسازی واژن با RF

 

جوانسازی واژن

همه اندام های انسان در طول افزایش سن تحت تاثیر تغییراتی قرار می گیرد از پوست صورت و لطافت دست ها گرفته تا زیبایی اندام تناسلی . اما عموما برای زیبایی و کاهش فرسودگی پوست صورت لوازم و محصولات زیادی به بازار عرضه می شود و در زمینه زیبایی واژن آن طور که باید اطلاع رسانی نشده است . در صورتی که زیبایی واژن به اندازه مابقی قسمت ها در زندگی با کیفیت موثر است و با افزایش سن چربی لب بیرونی و بالای لب ها از دست می رود و با کاهش کلاژن سازی و جریان خون این قسمت از کف لگن ضعیف می شود . این عومل تاثیری زیادی در اعتماد به نفس خانم ها و روحیه ان ها در حین روابط زناشویی دارد .

استفاده از RF برای جوانسازی واژن

در ادامه مبحث جوانسازی واژن در مورد دستگاه رادیوفرکانسی و یا  RF صحبت می شود که دکتر زهرا واحدپورفرد توضیحاتی در مورد چگونگی استفاده از این دستگاه و کاربردهای آن ، به پیوست ارائه می دهند.

دستگاه RF برای اولین بار در کاشان وارد شده و مورد استفاده خانم هایی که به دنبال زیبایی اندام تناسلی خود هستند قرار خواهد گرفت . امواج رادیوفرکانسی برای ریمولدینگ و یا تغییر وضعیت پوست و یا مخاط مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه برای جوانسازی پوست نیز مفید است اما در این بخش ما تنها به کاربرد آن در ناحیه ژنریتال و پوست واژن می پردازیم .

روش انجام RF برای واژن

دستگاه RF دو نوع پروپ دارد که یک نوع پروپ واژن و دیگری پوستی است که در هر دو در زیباسازی استفاده می شود . برای انجام عمل حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیق زمان نیاز است و قبل از عمل نیاز به مراقبت های خاصی نیست و تنها بیمار باید از ابتلا نداشتن به عفونت های واژن مطمئن شود و مصادف با دوران قاعدگی فرد نباشد . بعد از آن نیز می تواند بدون هیچ گونه اختلالی به فعالیت روزانه خود بپردازد و مراقبت خاصی نیاز نیست و تنها مراقبت های زیر صورت گیرد :

از شنا و جکوزی تا یک ماه خودداری شود .

تا یک ماه از ارتباط جنسی دوری شود .

شروع فعالیت های ورزشی با هماهنگی متخصص زنان صورت گیرد .

احساس سوزش بعد از عمل طبیعی است و بعد از مدت کوتاهی از بین می رود . باید از دارو های تجویز شده به صورت مرتب استفاده شود .

دکتر زهرا واحدپور جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در کاشان با بهره گیری از روش های نوین به درمان انواع بیماری های زنان می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره ۰۳۱۵۵۵۷۶۷۹۹ تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

تعداد جلسات عمل RF

در انجام زیبایی واژن با دستگاه RF ، بیمار در همان جلسه اول خود متوجه تغییراتی در دستگاه تناسلی خود خواهد شد اما برای دستیابی به نتیجه مطلوب باید این جلسات را تکرار نماید . با توجه به نظر دکتر زهرا واحدپورفرد متخصص جراح زیبایی زنان ، تعداد دفعات مطابق با شرایط بیمار متغییر است اما به طور میانگین به فاصله یک ماه ، دو یا سه بار این عمل تکرار شود و بعد از گذشت یک سال تا ۱٫۵ سال (۱۲ تا ۱۸ ماه ) تکرار مجدد این روش تاثیر گذاری آن را چند برابر می کند .

کاربرد دستگاه RF

توصیه می شود بیمارانی که از اتروفی واژن و لکسیتی واژن رنج می برد و یا از پرولاپس های خفیف و بی اختیاری ادراری به خصوص بی اختیاری ادرای از نوع استرسی ، می توانند برای درمان از این روش استفاده نمایند .

سن انجام RF

برای انجام این روش درمانی هیچ نوع محدودیت سنی وجود ندارد و می توان از سن بعد از بلوغ تا سن میانسالی و پیری انجام پذیرد. همچنین این نوع زیباسازی روز هر نو رنگ پوستی جواب می دهد و نتیجه قابل قبولی ارائه می دهد .

کلام آخر

با توجه به موارد ذکر شده می توان نتیجه گرفت برای اندام تناسلی نیز مانند مابقیه اجزای بدن روش های زیبایی مختلفی وجود دارد که بهتر است با مشاوره از بهترین متخصص زنان بروش مناسب را برگزینید.

Call Now Button