۰۳۱-۵۵۵۷۶۷۹۹
کاشان، خیابان شهید بهشتی مجتمع پزشکان نیکان
بهترین متخصص زنان در کاشان

بهترین متخصص زنان در کاشان

امروزه با رشد تکنولوژی بیماری ها قابل کنترل شده اند و می توان با اقدام به موقع از پیشروی آن جلوگیری نمود. زنان به عنوان عضو مهم جامعه که هم در نسل کنونی موثر هستند و هم نسل آینده را تشکیل می دهند، حساسیت بیشتری را متوجه خود می کنند. اما همانطور که مشهود است زنان آنطور که باید و شاید مراقبت های فردی را رعایت نمی کنند و در عمده موارد بیماری های خود را نادیده می گیرند و یا در مرحله خطر به متخصص زنان مراجعه می کنند. که شاید زمان مراجعه برای درمان خیلی دیر باشد. اما آیا شناخت مناسب از بیماری ها وجود دارد؟ چه موقع باید به متخصص مراجعه نمود و چه علائمی خطرناک هستند؟ در ادامه به توضیح بیشتر این موارد و اهمیت متخصص زنان می پردازیم.

بهترین متخصص زنان

متخصص زنان کیست؟

متخصص زنان در هر منطقه جغرافیایی به بررسی بیماری های زنان و مشکلات دوران باردرای و ناباروری می پردازد که با توجه به تخصصی که دریافت کرده اند در هر یک از این بخش ها به صورت متمرکز فعالیت می کنند . برخی از متخصصین در حوزه ناباروری، برخی زیبایی زنان و برخی در قسمت بیماری های رحم و اندام تناسلی زنان که شامل انواع سرطان زنان می باشند، فعال هستند . هر بخش  نیاز به تبحر و تجربه خاص خود را دارد. اما در برخی موارد که شامل بیماری های زنان می شود اگر به موقع پیگیری نشود منجر به انواع سرطان رحم ، دهانه رحم و دیگر اندام های مهم می شود. خواه ناخواه این موارد به قدرت باروری و تخمدان های زنان آسیب می رساند که خود موضوعی مفصل و قابل بحث است.

چه موقع به متخصص زنان مراجعه شود؟

عموم زنان نسبت به بیماری خود بی توجه هستند و در کشور ما آمار این دسته از خانم ها بیشتر است. گاهی این باور نادرست بین افراد وجود دار که در صورت وجود علادم پرخطر لزوم مراجعه به پزشک متخصص زنان بارز می شود. اما باید بدانید بسیاری از مشکلات زنان بدون علامت بوده و در مراحل اولیه و حاد از خود علائمی نشان نمی دهند و باید توسط بهترین متخصص زنان معاینه و بررسی شوند و یا آزمایش های مختلف را امتحان کنند.  این موضوع سبب می شود مراجعه های دوره ای برای غربالگری های رحم و دیگر اندام تناسلی مهم جلوه شود.  خانم ها می توانند با انجام معاینات دوره ای ۶ ماهه از سلامت خود مطوئن شوند.

خدمات متخصص زنان

متخصص زنان همانطور که ذکر شد از بخش های مختلفی تشکیل شده است در ادامه به توضیح برخی از موارد مهمی که باعث نگرانی زنان می شود و متخصص زنان می تواند این خدمات را ارائه دهد ، می پردازیم.

درمان سرطان زنان

درمان سرطان در زنان نیازمند تخصص کافی دارد که دکتر زهرا واحدپور با داشتن فلوشیب آنکولوژی زنان در این زمینه می گویند: سرطان در زنان از مراحل پیچیده ای تشکیل شده است که اقدام به موقع در درمان آن بسیار تاثیر گذار است . همچنین تاکید می کنند در مقابل علائمی مانند درد های شدید حین قاعدگی و مقاربت ، نامنظم بودن قاعدگی ، سوزش و یا عفونت های مکرر، بی توجه نباشند و سعی کنند از متخصص زنان خوب مشورت بگیرند.

درمان ناباروری

برای همه زوج ها این موضوع از نگرانی های اصلی محسوب می شود که مدتی بعد از ازدواج قدرت باروری داشته باشند. اما اگر به مدت یکسان نزدیکی محافظت نشده داشته باشند و صاحب فرزند نشوند ، باید با متخصص ناباوری مشاوره داشته باشند و در زمره افراد نابارور گماشته می شوند اما جای نگرانی نیست امروزه مده ناباروری ها قابل درمان هستند و به ندرت زوجی بعد از طی کردن دوره درمانی، به نتیجه نرسیده است.

برای درمان اگر مشکل از سمت مرد نباشد خانم با مراجعه به بهترین متخصص زنان تمام موارد خطر را در خود بررسی می کند. تجهیزات جدیدی وارد علم پزشکی شده اند که مسیر تشخیص و درمان را آسان تر می کند. لاپاراسکوپی یکی از این موارد است که با استفاده از آن می توان بیماری زنان را تشخیص داد و اقدام به درمان آن نمود.

 

دکتر زهرا واحدپور جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در کاشان با بهره گیری از روش های نوین به درمان انواع بیماری های زنان می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره ۰۳۱۵۵۵۷۶۷۹۹ تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

بهترین متخصص زنان

متخصص زنان به خاطر حساس بودن شغلشان باید ویژگی هایی داشته باشند که بیمار در درجه اول بتواند احساس راحتی لازم را داشته باشد . برخی از بیماری ها در کشور ما برای خانم ها تابو بوده و از گفتن آن امتنا می کنند . این موضوع باعث می شود توانایی پزشک در برقراری ارتباط موثر با بیمار مهم باشد.

دکتر زهرا واحدپور در این زمینه می گوبد: بهترین متخصص زنان باید تجربه و دانش کافی در حوزه فعالی خود برخوردار باشد و نکته مهم دیگر استفاده از تکنولوژی روز برای درمان است . ما هر روزه شاهد پیشرفت در هر زمینه ای هستیم که حوزه پزشکی از این موضوع مستثنا نبوده و این مسئله لازم به بروز بودن متخصص است. تا از روش های قدیمی استفاده نکند و به جای آن روش های جدید که کارآمدتر هستند بهره گیرد .

متخصص زنان باید معاینات پزشکی را به درستی انجام دهد و مطابق با شرایط بیمار بهترین و سریع ترین روش را برگزیند.

یافتن متخصص زنان در کاشان

شاید این تصور وجود داشته باشد که بهترین ها در پایتخت گرد هم آمده اند و در استان ها و شهرهای دیگر متخصصی که بتواند با تجربه و تبحر کافی عمل کند ، بسیار کم و یا اصلا وجود ندارد. اما این موضوع صادق نیست و با جستجوی کمی در اینترنت می توانیم پزشکان مطرحی را در شهرهای دیگر بیابیم. پیدا کردن متخصص خوب زنان در نزدیکی محل سکونت، باعث می شود در زمان و هزینه صرفه جویی کنید. دو مسئله ای که در زندگی روزمره کنونی از اهمیت بالایی برخوردارند و علاقه مندیم با هزینه مناسب از کیفیت درمانی خوبی هرمه مند شویم . مسلما داشتن اطلاعات لازم از وجود متخصصان ماهر کمک می کند تا در صورت نیاز در دسترس باشند.

کلام آخر

در این مقاله سعی شده مطالب کاربردی برای انتخاب بهترین متخصص زنان در اختیار بیماران عزیز قرار گیرد تا در صورت وجود بیماری و یا علائم ، بتوانید در زودترین زمان پزشکی مناسب و با تجربه بیابند و با اطمینان خاطر دوره درمانی را طی کنند. توصیه اکید به همه زنان چکاپ های دوره ای و بررسی وضعیت جسمی است تا بیماری قبل از پیشروی کنترل شود.

Call Now Button